Banesë në shitje në Ulpian afer Fontanes

Shitet nga: Personi Kontaktues 07 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë në shitje në Ulpian afer Fontanes 92m2 me dokomenta, ndera 110m2 faktike, kati IV, me 3 dhoma gjumi,
extra e mobiluar, dhe me pamje shum te mir:

çmimi 145.000 euro

web te peshku i artë ID e produktit :29557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim