Banesë në shitje në lagjen DARDANI (te BAS-TRADE)

Shitet nga: Muli 18 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë në shitje në lagjen DARDANI (te BAS-TRADE)
Banesa është në katin e II-të dhe ka 43m2 ( të shfrytëzueshme 50m2 )
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Banjo
1. Ballkon
Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim