Banesë në shitje në qendër

Shitet nga: Intercapital sh.p.k 03 Gsh 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa është ndërtim i vjetër por është tërësisht e rinovuar ka plan te hapur dhe një pamje shumë të bukur kah qyteti.Ka sallon,kuzhinë ,2 dhoma gjumi ,banjo, ballkon. Banesa gjendet në një lokacion shumë atraktiv në qendër të qytetit ku të gjitha shërbimet i keni afër si shkolla,banka ,posta,markete etj. Lokacioni : Qendër (rruga Agim Ramadani) informata e shitjes: Çmimi 105.000€ shitet nga agjencioni INTERCAPITAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim