Banesë në shtije, Tophane. 64m.

Shitet nga: Ardian 07 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 64 m katror. Gjendet ne lagjen Tophane shum afer qendres. Banesa gjendet ne katin e 6-te eshte ndertim i ri. Posedon sallon me kuzhin dhe nje dhom gjumi, banjo, ballkon. Pamjen e ka nga Dragodani.
Qmimi i baneses eshte 49.500 euro (i diskutushem)
Kontakti edhe ne viber +38649383616.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim