Banesë ne Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banes ne shitje në bregun e diellit, afer banesave te Standardit, 78m2, kati VII, me 2 dhoma gjumi, extra e mobiluar, në kuader të baneses është edhe garazha dhe podrumi.

çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim