Banesë ne Qender Mbrapa ProCredit Bank

Shitet nga: Personi Kontaktue 29 Maj 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banes ne shitje ne Qender Mbrapa ProCredit Bank, Hyrja I, posedon 50m2, kati III, me 1 dhom gjumi, E Renovuar
dhe e mobiluar,

Çmimi 75.000 euro neto

Ndersa te peshku i artë : ID e produktit :60121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim