Banesë ne bregdetin e Shqipërisë shkëmbi i Kavajës

Shitet nga: Haki Krasniqi 14 Sht 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shqipëri shkembi i kavajës
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Në shitje 2 banesa ne bregdetin e Shqipërisë 58m2 dhe 97m2 njera e mobiluar kurse njëra jo.
Me pamje nga deti rendi i parë nga plazhi ,plazhi vetëm 20 m nga hyrja e pallatit. Posedon lift ujë 24 orë klimatizim ,ballkonet nuk janë te futura ne metrazhin e banesave janë ballkone të mëdha me pamje nga deti qmimi 40,000€ dhe 62,000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim