Banesë ne shitje 65m2 në Tokbashqe Prishtine

Shitet nga: Arti 13 Shk 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
E shes banesen 65m2 ne Tokbashqe ne Prishtine, gjendet para shkolles fillore Gjergj Fishta, ka 2 dhoma te gjumit, salloni, kuzhina me trepezari, banjo, balkoni, kati i 5. Banesa eshte ne procesin e aplikimit per legalizim ne Komunen e Prishtines. Momentalisht eshte e leshuar me qira. Fotot e baneses jane te bashkangjitura dhe mund te shiqohet.

Meqenese jam ne pune, mundesisht te me kontaktoni pas ores 15.00

Qmimi i baneses 500Eurom2, apo 32,500Euro

Arti
tel 045/826-004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim