Banesë ne shitje në B.Diellit-Standardi, Luksoze

Shitet nga: Personi Kontaktues 24 Mar 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
- Shes/Nderroj Banesën 125m2 e cila ndodhet në Lagjen Bregu i Diellit,ne kompleksin banesor “Dafina”
e ndertuar nga kompania STANDARD.

- Banesa ka 91m2 NETO Hapesirë e brendshme pa i llogaritur muret e jashtme
(ose 105m2 Bruto duke i llogaritur edhe muret e jashtme)
- 2 Ballkona 34m2
- Banesa ndodhet ne Katin e 1-rë.
- Banesa është 4-dhomshe.
- Dokumentacioni në regull
Banesa perbehet nga:
- 1 dhome dite(sallon)
- 3 dhoma gjumi
- 1 Kuzhine
- 1 Banjo,
- 1 WC,
- 2 ballkona në total 34m2
- 1 garazhe per veture
- Banesa eshte e rregulluar extra dhe është super luksoze me parket bungu klasit I-rë,me mobilje, me komplet sanitari...
- Keramike Spanjolle, në Banjo dhe WC, me tavan te leshuar me ndricim anesor me remote kontroll,
- Xhakuzi, Kamin, 2 Smart TV 3D LG Suround Sound System etj etj etj...
- Banesa shitet komplet e mobiluar se bashku me kuzhinen moderne (Bosch),
me esspresso machine, gjithashtu me të gjitha pajisjet shtese.
- Banesa ka ndriçim natyral – orientimi Lindje/jug/perëndim.
- Gjithcka në banesë është extra e rregulluar.
- Investimi total brenda në banesë ka kushtuar 35.000 euro


- INFORMATA SHTESE:
- Banesa posedon gjithashtu kushtet e pergjithshme si me poshte::
- Vendparkingje te jashtme,
- Rryme 24 ore (mirembajtja e gjeneratorit 24 ore)
- Uje me furnizim 24 ore pa nderprerje,
- Uje i ngrohte – 24h, faturohet nga kompania Standard.
- Sigurimi – 24h (rojtar)
- Ngrohje qendrore (te pavarur nga Termokosi dhe shumë efikase. Çmimi eshte rreth 0.85euro/m2)
- Mirëmbajtja e objektit (pastrimi, mirëmbatja e pergjithshme, etj.)
- Vendi per mbeturina
- Mirëmbajtja e liftit – 24h
- Ndriçimi publik (ne hyrje, garazh dhe park)
- Qasje në internet dhe TV kabllovik (IPKO dhe Kujtesa)
- Banesa ka shumë afër transportin urban, kopështin për fëmijë, shkollën fillore, ambulancën etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim