Banesë ne shitje ne Dardani, Banesa gjindet afër..

Shitet nga: Personi Kontaktues 20 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë ne shitje ne Dardani, Banesa gjindet afër "Orës" së Kurrizit, kati II, 84m2 me letra, dhomë dite me kuzhinë, tryezari dhe ballkon, 2 dhoma gjumi, banjo dhe koridor. Banesa është e renovuar komplet dhe shitet me mobile.

Çmimi 110.000 Eur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim