Banesë ne shitje ne Lagjen e Spitalit,

Shitet nga: Personi Kontaktue 29 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë ne shitje ne Lagjen e Spitalit, banesa posedon 75m2, kati V, me 3-njesi (Sallon, kuzhin dhe 1 dhom gjumi) e mobiluar

çmimi 64.000 euro

Te peshku i art ID e produktit :64928
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim