Banesë përdhesë në Ulpiana C-15

Shitet nga: Kresha 24 Gsh 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana C-15
Sipërfaqe: 48.35 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa në shitje gjendet në lagjën Ulpiana C-15, kandi 2, kati përdhesë.

Banesa përdhesë ka 48.35m2, me dokumentacion, kurse e kalon 50m2, sipas hapsirës që ka dhe është e fasaduar nga jashtë dhe përbëhet prej:

2 - Dhomave,
1 - kuzhin,
1 - koridor,
1 - banjo me wc,
1 - ballkon,
1 - bodrum i cili përbëhet prej 14 m2 dhe ka një wc, ku është i shëndrruar në banim.

Po ashtu bodrumi gjendet nën banesën përdhesë dhe mund të lidhet në rast nevoje me te.

Banesa në fjalë është shumë e përshtatshme për lokal afarsit.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim