Banesë prej 60m2 në Prishtinë me qmim shum të vo..

Shitet nga: Agjensioni ''Shpija" 08 Qer 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne lagjen e spitalit (MAT 1). Ka izolim te dyfishte. Uji dhe rryme ka 24 ore pa nderprerje. Banesa eshte e re, e pa perdorur me pare. Ka renditje shum te mire te dhomave si dhe eshte shume funksionale.

Banesa ka:

1.) Sallon + Kuzhine.
2.) 1 dhomë të gjumit.
3.) 1 banjo.
4.) 1 ballkonë.

Numrat kontaktues:

044 310 061.
049 505 446.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim