Banesë prej 68m2 ne Prishtine

Shitet nga: poet 26 Maj 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Arberia, ish Dragodan
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Arberia ish dragodan mrapa ministrise se shendetesise.

Banesa ka 68 m2 dhe eshte ne katin e 4-te

Ka kete renditje, sallon dhe kuzhine se bashku, dhome te fjetjes, shpajze , banjo dhe ballkon

cmimi eshte 45,000 euro dhe shitet e mobiluar.

cmimi i diskutueshem.

tel: 049/044/ 180-738
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim