Banesë prej 68m2 ne Prishtine

Shitet nga: Isa 22 Gsh 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Arberia, ish Dragodan
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Arberia ish Dragodan mrapa ministrise se shendetesise.

Banesa ka 68 m2 dhe eshte ne katin e 4-te
Ka kete renditje, sallon dhe kuzhine sebashku, dhome te fjetjes, shpajze , banjo dhe ballkon.

çmimi eshte 45,000 euro dhe shitet e mobiluar, çmimi i diskutueshem.

Për të interesuarit mund të na kontaktoni në numër te telefonit

044/180738
049/180738
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim