Banesë te banesat e Standardi.,

Shitet nga: Personi Kontaktues 05 Mar 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë ne shitje te banesat e Standardi., banesa posedon 69.00 m2, me 2 dhoma te fjetjes, 1 dhome e ndenjes, 1 banjo, 1 ballkon, 1 koridor

Extra:
24 ore uje sanitar dhe uje te ngrohet, 24 ore rryme (ndertesa ka agregatin e saj ne rast te ndaljes se rrymes ka rryme, uje, lifti punon dhe nxemje punon), banese ideale me te gjitha kushtet dhe me pamje fantastike

Cmimi 77.000 euro.

Web te Peshku i Artë ID e produktit :63204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim