Banesë te banesat e Standardi.,

Shitet nga: Personi Kontaktues 14 Pri 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë ne shitje te banesat e Standardi., banesa posedon 69.00 m2, me 2 dhoma te fjetjes, 1 dhome e ndenjes, 1 banjo, 1 ballkon, 1 koridor

Extra:
24 ore uje sanitar dhe uje te ngrohet, 24 ore rryme (ndertesa ka agregatin e saj ne rast te ndaljes se rrymes ka rryme, uje, lifti punon dhe nxemje punon), banese ideale me te gjitha kushtet dhe me pamje fantastike

Cmimi 77.000 euro.


Te peshku i artë: ID e produktit :63204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim