Banesë tredhomëshe në shitje #1515 – Dragodan

Shitet nga: Sadat 18 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arbëri (Dragodan), rruga "Ahmet Krasniqi"
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
– Banesa ndodhet në katin e 5-të

Banesa ka:

– 1 sallon
– 2 dhoma gjumi
– kuzhinë
– banjo
– shpajz
– ballkona
– nxemja qendrore me rrymë
– ashensor
– TV kabllovik
– internet
– interfon
– e mobiluar
– bodrum
– garazh 22 m²

* Mobiliet janë të porositura nga Italia.
* Të gjitha punimet brenda në banesë janë punuar me material italian, si p.sh. muret, gleti, wc, pllakat, tushi, etj.
* Nxemja është vaillant, sistem me radiator dhe nën parket.
* Banesa shitet me garazh dhe me mobilie, pra në çmim jënë të përfshira edhe garazha edhe mobiliet.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim