Banesë tridhomëshe në shitje në Pejton #1521

Shitet nga: Capital ring 25 Gsh 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: PEJTON
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Sipërfaqja e banesës është 67 m² – bruto 91,5 m².
* Banesa ndodhet afër Sach Caffe, i gjithë dokumentacioni është ne rregull, dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin ndaras
1 paradhomë
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
ashensor, nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim