Banesën te shkolla fillore Gjergj Fishta - ..

Shitet nga: kushtrim 14 Gsh 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesën në lagjen e Dodonës afër tokbahqes (rruga Ismail Dumoshi) te shkolla fillore Gjergj Fishta.
Banesa është ndërtim i ri dhe posedon sallonin me kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe ballkon.
Gjendet në katin e 6 ( kati i fundit) si dhe ka mundësi shfrytëzimi i kulmit pasi që ka hapësirë të njëjtë me banesën.
Banesa është e mbajtur në gjendje shumë të mirë, dhe vend ideal për banim (orientim nga Gërmia – juglindje).
Banesa nuk posedon lift (ashensor) dhe shitet drejteperdrejt nga pronari.
Qmimi i banesës është 670 Euro/m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim