Banes është në shitje te Qafa.

Shitet nga: Egzona 06 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Adresa: Rruga UÇK Kompleksi QAFA
Banesa ka:
Sallon, kushin+trapezari, dhome gjumi, banjo+wc, ballkon, koridor, bodrum. Dokumentacioni i rregullt. Kati i 6 (punojnë dy liftat jane te rinje me kartel ne hyrje dhe ne lift vetem banoret qe posedojn kartel) Hapsira neto 58m² (ne metra katror nuk jane llogaritur muret eshte llogaritur hapsira e paster e baneses) Hapsira neto.
Çmimi: 1200 euro/m² ---- i DISKUTUSHEM.
Cmimi Total: 72.000 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim