Banes : - 65m2 - Bregu i Diellit - prane Ruge..

Shitet nga: banesa 01 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
- Shitet Banesa - 65m2 - kati 3 .Banesat kane pamje Fenomenale kah r ruga B. Gjenden ne Lagjen Mati 1 Bregu i Diellit - Prishtine , Rruga B afer Rrethit .. - Ndertimet jane sipas Standarteve Europiane per siguri dhe kualitet ne Trend me kohen.... - Izolimi i jashtem me 8 cm trashesi ndersa ndarja ne mes me muret 27 cm me izolim ne mes mureve me 3 cm. Ndersa mbushja e pllakes behet me Tulla Termike 25 cm trashesi qe jane izoluese ndaj zerit dhe kushteve Klimatike. I gjithe materiali i perdorur eshte kualitativ. Posedojme Leje Ndertuese dhe dokumentacionin perkates . Blerja direkt nga pronari , vetem bleres serioz flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim