Banes Ekskluzive 85m2 (Banesat e Standardit)

Shitet nga: Banesa 24 Tet 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne lagjen B.Diellit banesat e ( (Standardit) kompleksi Dafina .
Banesa ka siperfaqe prej 85 m2 kati I dyte dhe ka kete tenditje :
Dhome dite me kuzhin ,
Dy dhoma gjumi
Dy banjo,
garazhe, bodrum,
Banesa shitet me te gjitha mobiljet siq duket edhe ne foto.
Uje te ngrohet 24 ore, ashensor,
dhe ka pamje lindje perendim .
Per me shume info kontako 049 282 343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim