Banes ne VELANI te kompleksi PANORAMA.

Shitet nga: arlind 24 Pri 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
shes banes ne VELANI te kompleksi PANORAMA banesa ka siperfaqe
--109m2 dhe eshte ne katin e shtate .ka tri dhoma gjumi sallon me kuzhine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim