Banes tredhomshe me qera te Qafa, #3195

Shitet nga: sadat 17 Sht 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e trete dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, nxemje qendrore, ashensor funksional.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim