Banes

Shitet nga: Driton 01 Tet 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78.18 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes me lagjen emshir kompleksi lesna blerti
Banesa eshte ne katin e 7
2 dhoma gjumi
1 Sallon
1 banjo
1 kuzhin dhe trapezari
1 Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim