Banes 2 dhomshe 60m2 Kati 4 Lagja Spitalit

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 31 Tet 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banes 2 dhomshe në lagjen Mati 1 (përball Banesave të kuqe), me sipërfaqe 60m2 në katin e 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gaqme për banim, me kopje plani dhe e gaqme për bartje.


Ndërtim i ri.
Çmimi: 45.000€.


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim