Banes 2 dhomshe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Partners Realestate 27 Shk 06:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Hyzri Talla
Sipërfaqe: 32 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa (Garsonjere), në Breg Diellit (afër Ambulantes ), me siperfaqe 32m2 por ne shfrytezim ka ma shum . kati 1 . Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dho shum tvogel gjumi , ballkon , banjo dhe korridor. posedon podrumin 4 m2 .Banesa është komplet e mobiluar dhe renovuar ..
me flet poseduse perkthimi behet te Noteri .
TEL 049 277 999 dhe 049 233 531 - 049 113 659
qmimi 39.500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim