Banes 3 dhomshe me qira 70m2 kati 1 Lagja Dodona

Shitet nga: Kosova Immobilien 16 Dhj 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   250 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dodon
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Lagjen Dodona (mbrapa parkut te Qytetit, mbi furren rekord) me sipërfaqe 70m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, korridor dhe parking. Banesa është komplet e mobiluar.


Çmimi:170€.


044443349
049701212
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim