Banes 3 dhomshe për shitje në lagjen Dardania

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 03 Sht 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

134 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banes 3 dhomshe për shitje në lagjen Dardania, afër Postës kryesore, me sipërfaqe 87m2 në katin e 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë me tryezari dhe ballkon të madh, 2 dhoma të fjetjes njëra me ballkon, shpajz, banjo, dhe korridor. Banesa është pjesërisht e renovuar.

Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 134.000 €.+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim