Banes 4 dhomshe 107m2 kati 4 Lagja Spitalit

Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagjia Spitalit
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Afër Rr. Muharrem Fejza, Përball Tregu Grup), me sipërfaqe 107m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhine, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. Përfundon në fund të vitit 2019. Parakontrata bëhet të Noteri

Ndertim i ri.
Çmimi: 700€/m2.
+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim