Banes 42.480 Breg Diellit

Shitet nga: Vs 05 Sht 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1
Kati i 9-72m2 ka kete renditje
2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
banjo
ballkon
shpajz
cmimi 590m2
e gatshme ne shtator
Tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim