Banes 42.480 dy dhoma gjumi sallon+kushin

Shitet nga: Vs 13 Gsh 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Kimpleksi Rrezja
Kati i 2-107m2 ka kete renditje

3 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
2 banjo
ballkon
cmimi 600m2

Kati i 9-72m2 ka kete renditje

2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
Shpajz
banjo
ballkon
cmimi 42.480

Te gatshme ne shtator
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim