Banes 42.480 dy dhoma gjumi sallon kuzhin

Shitet nga: Vs 07 Sht 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit
Kati i 9-72m2 ka kete renditje 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin shpajz banjo ballkon
cmimi 590m2 e gatshme ne shtator
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim