Banes 42.480 dy dhoma sallon me kuzhin

Shitet nga: vs 05 Gsh 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Breg Diellit
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Teksti
Shes banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja
Kati i 2-107m2 ka kete renditje
3 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
2 banjo
ballkon
cmimi 600m2

Kati i 9-72m2 ka kete renditje
2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
shpajz
banjo
ballkon
cmimi 590m2= 42.480

(Te gateshme ne shtator)

Tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim