Banes 50m2 Kati i 4 Ne Tok Bashqe

Shitet nga: Hazir Uka 01 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Banes ne TokBashçe (Kati i 4).

Banesa ka nje Dhom Te Pritjes nje Kuzhin e Përbashket me nje Para-dhom Koridori dhe nje Banjo.

Banesa gjendet ne TokBashçe Rruga "Nazif Gafurri" H2-10.

Per me shum informata kontaktoni ne numrin 044 751 707 ose 044 655 523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim