Banes 65m2 ne matiqan

Shitet nga: Arlind 24 Krr 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

640 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Matiqan te invesitorit ARKOS banesa gjendet afer depos PERPARIMI eshte ne katin e 7 ka pamje ka jug-lindja.ka sallonin me kuzhine edhe nje dhome gjumi dhe nje depo...qmimi negociohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim