Banes 66m2 Prishtinë

Shitet nga: labi 22 Pri 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen e spitalit 300metra prej rrethit EULEXIT ne rrugen B Muharrem Fejza ndertim i Euro Abit
Banesa esht ndertim shum i mir me standarde te larta si brenda ashtu dhe jasht me tulla te Kuqe.
Banesa ka ket renditje. Sallon me kuzhin, dy dhoma gjumit, banjo, shpajz, koridor, teras.
Banesa esht ne katin e 4(KATER) dhe objekti esht veq 5(kate) ne kat ka nga 3(tri)banesa.
Banesa leshohet per banim ne korrik 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim