Banes 90m2

Shitet nga: arton 01 Pri 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
banesa gjendet ne lagjen kalabria eshte e katin e 4 eshte e mobiluar dhe per momentin e leshuar me qera qmimi 690euro m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim