Banes 91m2..ne rrugen B ....56000 euro

Shitet nga: arlind 26 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesen ne rrugen B me s iperfaqe 91m2//banesa ka ni qmim shum te volitshum...banesa eshte ne katin e peste.ka tri pamje....banesa ka sallon mekuzhin dy dhoma gjumi...dhe eshte e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim