Banes Ekskluzive 125 m2 / Super Çmim

Shitet nga: Banesa 24 Tet 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr e Germis
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet rruges per Germi dhe eshte ne katin e 1-rè
Banesa eshte 125 m2 dhe ka kete renditje :
Dy- tri dhoma gjumi,dhome dite ,kuzhine ,banjo dy terasa ,koridore , depo etjee... Banesa eshte e mobiluar dhe shitet me te gjitha paisjet siq shihet edhe ne fotot . Mbi 8000 euro ka vetem mobilje,qe i bije 400 euro per m2 .
Ka çmim shume te volitshem . Kontrata behet menjeher te noteri .. SHITET URGJENT
Per me shume info kontakto :045 682 680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim