Banes Ekskluzive Me Qera me qmim shum te Volitsh..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 30 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Arberia afer komunes se Re, esht ne katin e par dhe ka pamje te bukur nga qyteti, vend lojrash per femij, vend te mjaftushem per parking etj

BANESA LESHOHET VETEM NGA FUNDI I MARSIT DERI TE FUNDI I PRILLIT- qmimi 250E

Banesa posedon
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per kontakt: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim