Banes Ekskluzive te kullat e arabve ne emshir 90m2

Shitet nga: Xhemajl 15 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen te kullat e arabve ne Lagjen e emshirit.
Banesa eshte ne kullen e 9 kati 2,eshte ne lindje.
Banesa eshte 90m2 dhe posedon:
Dhomen e ndenjes,kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 ballkona dhe banjon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim