Banes Ideale me qera ne lagjen Arberia te komuna..

Shitet nga: Ajet 09 Mar 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par me pamje te bukur nja qyteti,ka furnizim me ujë dhe rrym 24 ore, vend te mjaftueshem per parking, garazhden personale, vend lojrash per femij etj

Banesa mund te leshohet edhe per koh te shkurt, sipas nevojes tuaj.

Banesa ka:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 Wc
1 Koridor
1 Ballkon

Per info tel: 045439074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim