Banes Ideale me qera ne lagjen Arberia te komuna..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 11 Mar 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par Ka furnizim 24 oresh me uj dhe rrum, vend te mjaftueshem per parging, vend lojrash per Femij etj
Banesa leshohet edhe per koh te shkurt varesisht prej interesit tuaj.
Banesa posedon
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon DHE Kuzhin
1 Ballkon
1 Banjo
1 WC
1 Koridor

Per info shtes 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim