Banes Komode ne lagjen Arberia te Komuna e Re

Shitet nga: Ajet 22 Shk 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par , ka furnizim 24 oresh me uje dhe rrym, ka vend pargingu te mjaftueshem , vend lojrash per femije ...
Banesa posedon:
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 Ballkon
1 WC
2 Dhoma te Fjetjes

Per informata shtes tel: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim