Banes Leshoj me Qira ne Ulpian afer Soliterave

Shitet nga: Banesa 19 Maj 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj BANESEN me Qira ne Ulpian afer Soliterave.

Banesa gjindet ne katin e 1 dhe ka kete renditje:

- 2 dhoma gjumi
- sallom + kuzhin
- wc
- teras.

Banesa eshte e mobiluar me te gjitha te reja te importuara nga Zvicra.

Per me shume kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim