Banes Luksoze e Mobiluar afer OSCE-s se re

Shitet nga: Xhafer 26 Sht 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes urgjentisht banesen e re dhe te mobiluar afer nderteses se re te OSBE-s.
Banesa ka 98 metra katror, 2 dhoma gjumi, 1 sallon+Kuzhin, 1 Banjo+ WC, 1 WC ekstra dhe 1 shpajz! Banesa eshte e re dhe e Mobiluar me nje pamje panorame tek qyteti i Prishtines.

pres thirrje serioze.

qmimi sipas Marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim