Banes ME QERA BANESAT E BARDHA 80m kati i 2

Shitet nga: fadil zymberi 20 Dhj 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
BANESA ESHTE E RENOVUAR TOTALISht / E MOBILUAR , KA KUZHINEN ME TE GJITHA PAISJET ELEKTRIKE, TE PA PERDORURA , BANJON DHE WC TE KOMPLETUARA. kati i 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim