Banes Me Qera te Fama afer Abasades Zvicrrane

Shitet nga: enver 12 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne rrugen Ardian Krasniqi afer Ambasades Zvicrrane -te Fama

Si dhe per 1 muaj per bashkatdhetar
+386 49-445-678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim